Golvur

Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVUR, George III, England, 1700-tal, fanerat med mahogny, förgyllda beslag, urtavlan märkt Herbert Oxon, troligen Oxford, höjd 207 cm, ett lod, pendel och nyckel finns

Slitage, fanerlagningar

653510

2019-06-13