Soffa 1800-tal Italien

Soffa 1800-tal Italien
Soffa 1800-tal Italien
Soffa 1800-tal Italien
Soffa 1800-tal Italien
Soffa 1800-tal Italien
Soffa 1800-tal Italien
Soffa 1800-tal Italien
Soffa 1800-tal Italien
Soffa 1800-tal Italien
Soffa 1800-tal Italien
Soffa 1800-tal Italien
Soffa 1800-tal Italien

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, Italien, 1800-talets första hälft, fanérad i pyramidmahogny med intarsiadekor, klädd i domestik längd 194, sitthöjd 44 cm

Fanérskador, sprickor, lagningar

653511

2019-06-13