Tillbaka till katalog
Herrfickur 2 st
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Beskrivning
FRED & LAND WAKEFILD & OSSETT, BULLA, fickur, 2 st, 18/1900-tal, silver resp guldmetall, vitemaljerade urtavlor, diameter 56 resp 66 cm
Konditionsrapport
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
Auktionsnummer:
653518
Datum:
2019-06-14