Tillbaka till katalog

Herrfickur 2 st

Herrfickur 2 st
Herrfickur 2 st
Herrfickur 2 st
Herrfickur 2 st
Herrfickur 2 st
Herrfickur 2 st
Herrfickur 2 st
Herrfickur 2 st
Herrfickur 2 st
Herrfickur 2 st

Klubbat för:

800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

FRED & LAND WAKEFILD & OSSETT, BULLA, fickur, 2 st, 18/1900-tal, silver resp guldmetall, vitemaljerade urtavlor, diameter 56 resp 66 cm

Zustandsbeschreibung

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

653518

Datum:

2019-06-14