Anna Palm

Anna Palm
Anna Palm
Anna Palm
Anna Palm

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ANNA PALM DE ROSA (1859-1924): Utsikt mot Kastellholmen, Stockholm, signerad Anna Palm Stockholm, akvarell på papper, 11x18 cm

653524

2019-06-12