Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, 2000-tal, Howardmodell, 3-sits, klädd i röd och vit tyg med lösa avtagbara plymåer, främre ben med hjultrissor i betsat lövträ, sitthöjd ca 55 cm, längd ca 230 cm
Bruksslitage
653533
2019-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här