Soffa Howard modell

Soffa Howard modell
Soffa Howard modell
Soffa Howard modell
Soffa Howard modell
Soffa Howard modell
Soffa Howard modell
Soffa Howard modell
Soffa Howard modell

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, 2000-tal, Howardmodell, 3-sits, klädd i röd och vit tyg med lösa avtagbara plymåer, främre ben med hjultrissor i betsat lövträ, sitthöjd ca 55 cm, längd ca 230 cm

Bruksslitage

653533

2019-06-12