Karmstolar 1 par
2019-06-12
653543
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, omkring 1900, Karl-Johan stil, mahogny, sitthöjd 48 cm
Slitage med några skador och klädsel med fläckar