Skåp 1900-talets början

Skåp 1900-talets början
Skåp 1900-talets början
Skåp 1900-talets början
Skåp 1900-talets början
Skåp 1900-talets början
Skåp 1900-talets början
Skåp 1900-talets början
Skåp 1900-talets början
Skåp 1900-talets början
Skåp 1900-talets början

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, med vitrindel och lådor, 1900-talets början, bemålat, blyinfattat glas, beslag i mässing, höjd ca 220, 109x58 cm,

Nyckel saknas, listdelar med skador, smärre sprickor, färgbortfall

653561

2019-06-13