Gudmundur Erro serigrafi

Gudmundur Erro serigrafi
Gudmundur Erro serigrafi
Gudmundur Erro serigrafi
Gudmundur Erro serigrafi
Gudmundur Erro serigrafi
Gudmundur Erro serigrafi

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

GUDMUNDUR ERRO, (född 1932): "To us", färgserigrafi, signerad ERRO, numrerad XVI/XXV och daterad- 1996, ca 53x38 cm

Ej examinerad ur ram

653580

2019-06-12