Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
GUDMUNDUR ERRO, (född 1932): "To us", färgserigrafi, signerad ERRO, numrerad XVI/XXV och daterad- 1996, ca 53x38 cm
Ej examinerad ur ram
653580
2019-06-12