Soffa i rokokostil

Soffa i rokokostil
Soffa i rokokostil
Soffa i rokokostil
Soffa i rokokostil
Soffa i rokokostil
Soffa i rokokostil
Soffa i rokokostil
Soffa i rokokostil
Soffa i rokokostil
Soffa i rokokostil

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, rokokostil, 1900-talets första hälft, träskuren dekor i mahogny, lösa sittplymåer, etikettmärkt Lani under plymå, bredd ca 140, sitthöjd ca 45

Bruksslitage

653615

2019-06-12