Bertil Vallien samt Ulrika Hydman-Vallien glas

Klubbat för:

800 SEK

2 000 SEK

BERTIL VALLIEN samt ULRIKA HYDMAN-VALLIEN, 4 dlr, Kosta Boda, bestående av 2 glas, signerade B. Vallien, polykrom dekor mot blå samt gul bakgrund, höjd ca 18,1 flaska, frostat glas med dekor i blått, höjd ca 21, 1 miniatyrvas, signerad Ulrika HV, höjd ca 10 cm

Bruksslitage

653646

2019-06-12