Rökande pojke oljemålning

Rökande pojke oljemålning
Rökande pojke oljemålning
Rökande pojke oljemålning
Rökande pojke oljemålning
Rökande pojke oljemålning
Rökande pojke oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Rökande pojke, otydligt signerad Gehall/ Sehall?, olja på duk, 49x37 cm

653656

2019-06-12