Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, 1930/40-tal, björk, kromade detaljer, löstagbar bricka, höjd ca 64, 72x44 cm
Brukslitage
653673
2019-06-13
Gör en kostnadsfri värdering här