Philipp Janowitz orientalistisk scen

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PHILIPP JANOWITZ (Österrike 1867-?): Orientalistisk gatuscen, signerad Ph. Janowitz, akvarell, gouache och täckvitt på papp, ca 65x37 cm

Ej examinerad ur ramen

653690

2019-06-12