Carl Zeiss kikare

Carl Zeiss kikare
Carl Zeiss kikare
Carl Zeiss kikare
Carl Zeiss kikare
Carl Zeiss kikare
Carl Zeiss kikare
Carl Zeiss kikare
Carl Zeiss kikare
Carl Zeiss kikare
Carl Zeiss kikare

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KIKARE, med fodral, märkt Carl Zeiss, Jena, Dekar 749162, 10x50, fodralets längd ca 27 cm

Ej funktionstestad, slitage, fodral med omfattande ytskador samt mindre skada på lås

653711

2019-06-12