Ola Billgren färglitografi

Ola Billgren färglitografi
Ola Billgren färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLA BILLGREN (1940-2001): Ängel, signerad och daterad Ola Billgren -80, 192/260, färglitografi, bildmått ca 35x38,5 cm

653731

2019-06-12