Memorabilia
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MEMORABILIA (11) Konst och industriutställningen i Stockholm 1897, koppar "Hultmans fabriker", Mazettis chokolad paviljong, koppar med Oscar II:s porträtt, fat i pressat glas kungaparet Oscar II och Sofia, 2 skedar nysilver, 2 plaketter, fatets diameter ca 22,5 cm
Krackelyr, slitage
653736
2019-06-12