Memorabilia

Memorabilia
Memorabilia
Memorabilia
Memorabilia
Memorabilia
Memorabilia
Memorabilia
Memorabilia
Memorabilia
Memorabilia
Memorabilia
Memorabilia
Memorabilia
Memorabilia
Memorabilia
Memorabilia
Memorabilia
Memorabilia

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MEMORABILIA (11) Konst och industriutställningen i Stockholm 1897, koppar "Hultmans fabriker", Mazettis chokolad paviljong, koppar med Oscar II:s porträtt, fat i pressat glas kungaparet Oscar II och Sofia, 2 skedar nysilver, 2 plaketter, fatets diameter ca 22,5 cm

Krackelyr, slitage

653736

2019-06-12