Ramar 1800-tal

Ramar 1800-tal
Ramar 1800-tal
Ramar 1800-tal
Ramar 1800-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAMAR, 2 st., förgyllda och bronserade, 1800-talets första hälft, senempire, dekor i pastellage, innermått ca 24x32, 32x39 cm, yttermått 39x47, 49x57 cm

Visst dekor- och färgbortfall

653739

2019-06-14