Ilon Wikland litografi

Ilon Wikland litografi
Ilon Wikland litografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ILON WIKLAND (född 1930): Flicka i fönster, signerad Ilon Wikland, samt numrerad 241/310, färglitografi, ca 50x36 cm

653740

2019-06-16