Solur i järnsmide

Solur i järnsmide
Solur i järnsmide
Solur i järnsmide
Solur i järnsmide
Solur i järnsmide
Solur i järnsmide

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOLUR, svartmålat järnsmide, 1900-talets första hälft,, höjd ca 80, diameter ca 40 cm

Bruksslitage, färgbortfall, rost

653745

2019-06-12