Vitrinskåp Louis XVI-stil
2019-06-14
653750
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VITRINSKÅP, Louis XVI-stil, 1900-talets andra hälft, mahognyfanér, 3 hyllplan i glas, invändig belysning, höjd ca 142, 72x35 cm
Nyckel finns
Smärre slitage