Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KOKKÄRL, 1-par, koppar, Saudiarabien, 1900-talets första hälft, höjd ca 28, diemater 50 cm
bruksslitage, repor
653751
2019-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här