1-par kokkärl från Saudiarabien

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOKKÄRL, 1-par, koppar, Saudiarabien, 1900-talets första hälft, höjd ca 28, diemater 50 cm

bruksslitage, repor

653751

2019-06-12