Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHOKLADKOPP med fat, empire, 1800-tal, delvis förgylld, handmålad dekor med vapensköld, koppens höjd 12 inkl. hänkel, bordstallrik medföljer
Kopp med lagning
653753
2019-06-13
Gör en kostnadsfri värdering här