Chokladkopp med fat

Chokladkopp med fat
Chokladkopp med fat
Chokladkopp med fat
Chokladkopp med fat
Chokladkopp med fat
Chokladkopp med fat
Chokladkopp med fat
Chokladkopp med fat
Chokladkopp med fat
Chokladkopp med fat
Chokladkopp med fat
Chokladkopp med fat

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHOKLADKOPP med fat, empire, 1800-tal, delvis förgylld, handmålad dekor med vapensköld, koppens höjd 12 inkl. hänkel, bordstallrik medföljer

Kopp med lagning

653753

2019-06-13