Memorabilia

Memorabilia
Memorabilia
Memorabilia
Memorabilia
Memorabilia
Memorabilia
Memorabilia
Memorabilia
Memorabilia
Memorabilia
Memorabilia
Memorabilia
Memorabilia
Memorabilia
Memorabilia
Memorabilia
Memorabilia
Memorabilia

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MEMORABILIA (32) Konst och industriutställningen i Stockholm 1897, bok, 12 kataloger från konsthallen, häfte Minne från Stockholmsutställningen 1897, litografier, planscher och broderier med anknytning till utställningen, storlek mellan ca 28x12 - 92x29 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, böckerna ej genomgånga

653759

2019-06-13