Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Den gamla ångbåten" - Björkfjärden, signerad roland S, 153/360, färglitografi, bladmått ca 60x45 cm

Ur portföljen Den Gamla Ångbåten,
Edition GRAFIOTEKET.

Läs mer

Gulnader

653769

2019-08-20