Elis Ryberg oljemålning

Elis Ryberg oljemålning
Elis Ryberg oljemålning
Elis Ryberg oljemålning
Elis Ryberg oljemålning
Elis Ryberg oljemålning
Elis Ryberg oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ELIS RYBERG (1919-1985): "Hagestad - Löderup", signerad Elis Ryberg, a tergo daterad 1974, olja på duk, bildmått ca 54x65cm

653776

2019-06-14