Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Aftonsol" ("Karlssons bro Storskärgårn"), signerad roland S, 1963, färglitografi, bildmått ca 26x43 cm

Läs mer

653778

2019-08-20