Skulpturer

Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTURER, föreställande rådjur, 1-par, mässing, 1900-talets slut, höjd ca 60 cm

Bruksslitage

653781

2019-06-16