Relieff i mässing föreställande svärdfisk

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RELIEF, föreställande svärdfisk, mässing, 1900-talets slut, längd ca 120 cm

Bruksslitage

653783

2019-06-16