Sigurd Resell fåtölj Falcon

Sigurd Resell fåtölj Falcon
Sigurd Resell fåtölj Falcon
Sigurd Resell fåtölj Falcon
Sigurd Resell fåtölj Falcon
Sigurd Resell fåtölj Falcon
Sigurd Resell fåtölj Falcon
Sigurd Resell fåtölj Falcon
Sigurd Resell fåtölj Falcon
Sigurd Resell fåtölj Falcon
Sigurd Resell fåtölj Falcon

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIGURD RESELL, "Falcon", fåtölj, stomme i mörkbetsat trä, plymå i mörkbrunt läder, Vatne, Norge, 1970-tal, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage

653790

2019-06-16