Bordsuppsats vitmetall

Bordsuppsats vitmetall
Bordsuppsats vitmetall
Bordsuppsats vitmetall
Bordsuppsats vitmetall
Bordsuppsats vitmetall
Bordsuppsats vitmetall
Bordsuppsats vitmetall
Bordsuppsats vitmetall
Bordsuppsats vitmetall
Bordsuppsats vitmetall
Bordsuppsats vitmetall
Bordsuppsats vitmetall

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSUPPSATS, vitmetall, 1900-talets början, i form av häst med jockey under palm, skål i glas, slipad dekor, höjd ca 48 cm

Smärre slitage

653800

2019-06-14