Rörstrand Piedestal med urna

Rörstrand Piedestal med urna
Rörstrand Piedestal med urna
Rörstrand Piedestal med urna
Rörstrand Piedestal med urna
Rörstrand Piedestal med urna
Rörstrand Piedestal med urna
Rörstrand Piedestal med urna
Rörstrand Piedestal med urna
Rörstrand Piedestal med urna
Rörstrand Piedestal med urna

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIEDESTAL, rokoko/blandsil, 1900-talets första hälft, skiva i polykromt bemålat porslin, beslag element i mässing, höjd 75, 57x37 cm

Bruksslitage, 1 beslag i mässing saknas

653806

2019-06-13