Klubbat för:
2 000 SEK
1 800 SEK
KORG, SUPKOPP, SALTKAR, SOCKERSKÅL, silver, 18/1900-tal, Finland, Sverige, England, vikt ca 570 g, korgens längd ca 20 cm
Slitage
653820
2019-06-14