Silverföremål

Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål

Klubbat för:

2 000 SEK

1 800 SEK

KORG, SUPKOPP, SALTKAR, SOCKERSKÅL, silver, 18/1900-tal, Finland, Sverige, England, vikt ca 570 g, korgens längd ca 20 cm

Slitage

653820

2019-06-14