Bengt Nordenberg oljemålning

Bengt Nordenberg oljemålning
Bengt Nordenberg oljemålning
Bengt Nordenberg oljemålning
Bengt Nordenberg oljemålning
Bengt Nordenberg oljemålning
Bengt Nordenberg oljemålning
Bengt Nordenberg oljemålning
Bengt Nordenberg oljemålning
Bengt Nordenberg oljemålning
Bengt Nordenberg oljemålning

Klubbat för:

50 000 SEK

Utropspris

70 000 SEK

BENGT NORDENBERG (1822-1902): Folklivsmotiv med dansande barn och man, signerad B Nordenberg samt daterad 1873, intygad tergo av Gustaf Jaensson, olja på duk, ca 85x122 cm

653824

2019-06-16