Bruno Mathsson slagbord Maria Flap
Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
BRUNO MATHSSON, slagbord, "Maria Flap", 1970-talets början, stomme av bok, fanerat med masurbjörk, fyra uppfällbara skivor á 65 cm, höjd ca 73, (total längd uppfällt) 276x110 cm
Fuktfläckar
653832
2019-06-13