Bruno Mathsson slagbord Maria Flap

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BRUNO MATHSSON, slagbord, "Maria Flap", 1970-talets början, stomme av bok, fanerat med masurbjörk, fyra uppfällbara skivor á 65 cm, höjd ca 73, (total längd uppfällt) 276x110 cm

Fuktfläckar

653832

2019-06-13