Tillbaka till katalog

Lemania herrarmbandsur i stål

Lemania herrarmbandsur i stål
Lemania herrarmbandsur i stål
Lemania herrarmbandsur i stål
Lemania herrarmbandsur i stål
Lemania herrarmbandsur i stål
Lemania herrarmbandsur i stål

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

Beskrivning

LEMANIA, armbandsur, stål, 1960-tal, manuell, plexiglas, datum, boettnr. 921-62, verknr. 1513024, cal 3065, diameter 35 mm

Konditionsrapport

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

653839

Datum:

2019-06-13