Tillbaka till katalog
Lemania herrarmbandsur i stål
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Beskrivning
LEMANIA, armbandsur, stål, 1960-tal, manuell, plexiglas, datum, boettnr. 921-62, verknr. 1513024, cal 3065, diameter 35 mm
Konditionsrapport
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
Auktionsnummer:
653839
Datum:
2019-06-13