Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, stomme i förgylld metall, genombruten gallerdekor, 2 plan i rökfärgad glas, höjd ca 73, 52x36 cm

Slitage, en skiva med nagg

653843

2019-06-13