Harald Larsson skåp
2019-06-16
653847
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SKÅP, 1900-talets mitt, fanerat med valnöt, profilerad sidor och dörra, skyltmärkt Harald Larsson Möbler Stockholm, höjd 152, 107x45 cm
Slitage, ytskador samt lagning vid lås