Stolar sengustavianska

Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 3 st, sengustaviansk provinsarbete, 1800-tal, rygg med spjällor, vitmålade, sitthöjd ca 46 cm

En med utbytt spjäla, slitage, ytskador

653864

2019-06-15