Golvlampa
2019-06-16
653874
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MÖLLER ARMATUR, ESKILSTUNA, golvlampa, 1900-talets mitt, stomme i mässing, stämplad ´´MAE´´ undertill, höjd (exl skärmen) ca 128 cm