Lee J.R oljemålning

Lee J.R oljemålning
Lee J.R oljemålning
Lee J.R oljemålning
Lee J.R oljemålning
Lee J.R oljemålning
Lee J.R oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JR LEE, möjligen James (1800-tal): Landskap med fors, signerad J.R. Lee, utförd 1886, olja på duk, 62x92 cm

Krackelerad, lagning

653891

2019-06-15