Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JR LEE, möjligen James (1800-tal): Landskap med fors, signerad J.R. Lee, utförd 1886, olja på duk, 62x92 cm
Krackelerad, lagning
653891
2019-06-15
Gör en kostnadsfri värdering här