Spansk skola 1700-tal oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPANSK SKOLA (1700-tal): Figurkomposition med tre pojkar, osignerad, olja på duk, ca 71x54 cm

653897

2019-06-13