Gunnar Cyrén tennskulptur

Gunnar Cyrén tennskulptur
Gunnar Cyrén tennskulptur
Gunnar Cyrén tennskulptur
Gunnar Cyrén tennskulptur
Gunnar Cyrén tennskulptur
Gunnar Cyrén tennskulptur
Gunnar Cyrén tennskulptur
Gunnar Cyrén tennskulptur
Gunnar Cyrén tennskulptur
Gunnar Cyrén tennskulptur
Gunnar Cyrén tennskulptur
Gunnar Cyrén tennskulptur

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR CYRÉN , "Grodan" skulptur, tenn, signerad Cyrén, gjord för Sveriges Riksksdag, höjd 3,5 cm

Visst ytslitage

653910

2019-06-29