Matsalsbord design Carl Malmsten
Klubbat för:
150 EUR
Utropspris
250 EUR
CARL MALMSTEN, matbord, "Herrgården", stämplad Bodafors design Carl Malmsten Sweden 1962, teak fanerad, längd 139 cm, iläggskivor 20/24,5 cm total längd 238,5 cm bredd 100 cm, höjd 74 cm
Lätt slitage, fläckar, blekt
653912
2019-06-21