Väggtelefon

Väggtelefon
Väggtelefon
Väggtelefon
Väggtelefon
Väggtelefon
Väggtelefon
Väggtelefon
Väggtelefon
Väggtelefon
Väggtelefon
Väggtelefon
Väggtelefon

Klubbat för:

70 EUR

Utropspris

200 EUR

VÄGGTELEFON, LM Ericsson, 1900-talets början, trä och bemålad metall, längd 66 cm

Slitage

653915

2019-06-19