Spegel och bord
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SPEGEL MED KONSOLBORD, 1800-talets andra hälft, guldbronserat, krön med fåglar och druvor, skiva i marmor, spegel ca 136x78, bord höjd ca 78 cm, 76x35
Åldersslitage, mindre fläckar i spegelglaset
653928
2019-06-13