Spegel och bord

Spegel och bord
Spegel och bord
Spegel och bord
Spegel och bord
Spegel och bord
Spegel och bord
Spegel och bord
Spegel och bord
Spegel och bord
Spegel och bord

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL MED KONSOLBORD, 1800-talets andra hälft, guldbronserat, krön med fåglar och druvor, skiva i marmor, spegel ca 136x78, bord höjd ca 78 cm, 76x35

Åldersslitage, mindre fläckar i spegelglaset

653928

2019-06-13