Arne Norell fåtölj
2019-06-13
653929
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ARNE NORELL, fåtölj med fotpall, Norell Möbler, 2000-tal, stoppad stomme samt. sittplymå klädd i röd ulltextil, ben i bok, framtill på hjultrissor i mässing, sitthöjd ca 42 cm
Enl. uppgift inköpta på Ragnar Ahlqvist
Bruksslitage