Klubbat för:
2 000 SEK
2 000 SEK
HERBERT KRENCHEL,"Krenit", skålar, 14 st, varav 1 större, 1900-talets mitt, Danmark, emaljerad plåt, höjd 6-7 cm, diameter 12,5-16 cm
Bruksslitage
653938
2019-06-13